Ознака lefkada

Рајската Лефкада – зелен остров со тиркизно море и комбинација од забава и мир !

PATUVANJA.MK ве води на Лефкада, еден од најубавите грчки острови, кој нуди незаборавен одмор за туристи од целиот свет. Островот е познат по своите прекрасни плажи, живописни пештери и убави села. Лефкада е остров со многу плажи, а едни од…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds