Ознака KINA

Откријте ги чудата на Кина 

Кина, земјата со богата историја, разновидна култура и пејзажи кои го одземаат здивот, долго време е посакувана дестинација за патниците ширум светот. Со својата огромна територија која се протега од величествените Хималаи до прекрасните плажи на Хаинан, Кина нуди неспоредливо…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds