Ознака First Class | Qatar Airways

Прва класа на Катар Ервејз – удобност, комфор и луксуз !

Следете не на нашата FACEBOOK страна Patuvanja.mk Луксузниот лет во прва класа на Катар Ервејз ги нуди на патниците највисокиот степен на комфор и елеганција. Патниците во прва класа на оваа авиокомпанија имаат можност да уживаат во широки и удобни…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds