Ознака хвар

Хвар – еден од нај познатите острови во Хрватска

PATUVANJA.MK Ве води на островот Хвар, еден од најубавите туристички дестинации во Хрватска! Овој прекрасен остров има прекрасни плажи, кристално чисто море и богата историја. Одлична храна за оние кои уживаат во јадење локални специјалитети, дружење со локалните жители и…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds