Ознака скијатос

Скијатос – од „златни плажи“ до авиони над вашата глава

Добредојдовте на зелениот рај Скијатос во Грција! Островот Скијатос е познат по својата неодолива природа, прекрасни плажи и чист воздух, кои го прават идеално место за летен одмор. Овој мал остров, кој се наоѓа во Спорадските острови во Егејско Море,…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds