Ознака парга грција

Одиме во прекрасната Парга – Живописен град на Јонското море во Грција

Сместен на брегот на Јонското Море во северозападна Грција, волшебно убавата Парга ги привлекува туристите со својата неверојатна природна убавина, богата историја и топлиот медитерански шарм. Оваа идилична крајбрежна дестинација нуди совршен спој на плажи со кристално чисти води, многу…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds