Ознака блеград

Белград – град со неверојатна енергија

Израелската новинарка Рони Еран, која неодамна престојуваше во Белград, објави „Водич за совршен викенд во Белград“, со кој во магазинот „Атмаг“ го сподели своето прво искуство од престојот во главниот град на Србија. „Белград не е класичен европски главен град…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds