Ознака mavrovo

Маврово – Откријте го спокојството на македонскиот планински рај

Вгнезден во срцето на Македонија се наоѓа мирниот и живописен регион Маврово, планински рај на Балканот кој плени со неговата неверојатна природна убавина и богатото културно наследство до авантурите на отворено и топлото гостопримство . Една од првите работи што…

Следете не на Фејсбук:


This will close in 30 seconds